סדרת אביב מפגשי כתיבה יוצרת

image

סדרת מפגשי כתיבה יצירתית בהשראת אביב יוצאת לדרך!
בדיוק כמו בטבע – האביב מסמל התחדשות, צמיחה מואצת, חמימות, פריחה, צבעוניות, לבלוב, כך גם בכתיבה יוצרת ניתן לחוות את ההתעוררות היצירתית.
טבע הוא האמן הבלתי נדלה, מפתיע ביצירתיות שלו, מעורר השראה, משלב וממזג בין שלל צבעים וצורות, מציג לראווה בנדיבות אין קץ את פרי מכחולו, מכבד ומוקיר כל צורה צבע וצליל שנוצרו.
כתיבה יוצרת – היא כוח טבעי ויצירתי. בדיוק כמו שבטבע יש אינספור עצים, פרחים וצמחים, כך לכל אדם יש את היצירתיות וצורת ביטוי משלו. בזכות הטבעיות של הכתיבה, אנחנו בתור כותבים עוברים שלבים שונים של התפתחות, התעוררות ולבלוב יצירתי.
המטרה של סדרת מפגשי כתיבה אביבית – היא להכניס את האביב לכתיבה, לכתוב בהשראה הטבע המתעורר, לחפש את הניצנים הראשונים של סיפור, לזהות מה התנאים המטיבים עם הכתיבה, ללמוד מהו כוח המניע של הכתיבה, לחגוג את הנשיות בכתיבה, לתת דרור לדמיון, לצאת למסע בכתיבה.

כל מפגש עומד בפני עצמו ומתמקד בנושא אביבי מסוים וכל המפגשים ביחד יוצרים זר צבעוני של יצירתיות, השראה וכתיבה מהנה.

המפגשים מתאימים לכלל אוהבי כתיבה, ללא קשר לניסיון בכתיבה יוצרת.

מפגש כתיבה יוצרת לכבוד יום האישה הבינלאומי – “אישה כותבת
זהו מפגש החוגג את הנשיות והיצירתיות, לבלוב, פריחה וצמיחה, המוקדש כולו לנשים כותבות. נחפש את הקול האותנטי, המבטא את עולמינו הפנימי העשיר, נדייק אותו, נזקק אותו, נקשיב לו ונעלה אותו על הדף. נכיר את הכוח העוצמתי, המרפא, המשחרר, הפראי של כתיבה – דרך שילוב טקסטים מספרים כמו “הטאו של נשים” ו “רצות עם זאבים”, כתיבה אינטואיטיבית ותרגילי כתיבה נוספים מעוררי השראה.

 מפגש כתיבה יוצרת מיוחד לפסח – “יציאת מצריים כסיפור מסע“.

נברר מהו סיפור מסע,  נגלה מה תפקידם של סיפורי מסע ומה מסמלות המטאפורות המרכזיות של סיפור יציאת מצרים, נתבונן במסע כבתהליך השינוי ונכתוב בהשראת סיפורי מסע קלסיים. נכתוב ונשתף (מי שיהיה מוכן) סיפורי מסע שונים: מסע פיזי, רגשי, דמיוני, מציאותי .

פרטים נוספים

ניתן להגיע למפגש בודד, חלק מהמפגשים או לכל הסדרה.

כל המפגשים מתקיימים במודיעין.

מחירים :

מחיר מפגש בודד 150 ש”ח
מחיר מיוחד למפגש בודד 120 ש”ח בהרשמה מוקדמת לפי הפירוט הבא:

מפגש כתיבה נשית – עד
מפגש פסח – עד

לפרטים נוספים והרשמה – נטלי 0522241099
או השאירו פרטים/שאלות בטופס הבא: