החופש לכתוב

blue-sky-1404535_1280 (1)

מה זה החופש לכתוב?

החופש לכתוב – זו בחירה בדרך הכתיבה היוצרת. עצם תוספת המילה “יוצרת” למילה “כתיבה” – מאפשרת סוג מסוים של חופש. אי אפשר לדמיין כוח היצירה, יצירתיות ללא רמה מסוימת של חופשיות – חופש פעולה, חופש יצירה, חופש מאמונות מגבילות, בדיוק כמו שאי אפשר לדמיין ספר או סיפור טוב ללא חוקים של כתיבה.

החופש לכתוב – זה שילוב בין חופשיות של הכתיבה האינטואיטיבית, לא מבוקרת, חופשית – ללא מעצורים לבין כתיבה מובנת, העומדת בחוקי הסיפור/שיר או כל תוצר אחר.

החופש לכתוב – זה כמו ריקוד טנגו בין כתיבה מודעת לכתיבה לא מודעת. זאת חוויה ייחודית של המפגש בין מחשבה, דימויי, רגש שרוצה לפרוץ החוצה לבין הדף הריק.

החופש לכתוב – זו הכרה בזכות טבעית של כולנו לכתוב. זה נשמע כאילו ברור מאליו שכל אחד יכול לכתוב, אף אחד לא מגביל אותנו במה ואיך אנחנו כותבים. למרבה הפלא, לפעמים אנחנו בעצמינו מגבילים את עצמינו, ליתר דיוק, האמונות שלנו על יצירתיות, כתיבה, ספרות, אותנטיות, אמונות על איך אמורים לכתוב או מי זה סופר וכו’ .

החופש לכתוב – זו מיומנות שאפשר ללמוד וליישם. והיישום הוא לא רק על הדף, לא רק בשביל להשתחרר מחסמי הכתיבה, היישום הוא הרבה יותר רחב. כי כשלומדים להיות חופשיים וגמישים במחשבותינו, כשמכירים דרכים חדשות להכניס לחיי יומיום את היצירתיות והכתיבה היוצרת, נהנים מחיי שפע יצירתי.

החופש לכתוב – זו סדנת כתיבה יוצרת מתמשכת של 6 מפגשים בערב במודיעין. סדנה שהיא מתנת הכתיבה – מתנה לחיים מלאי יצירתיות, שימחה וחדוות היצירה.

http://lp.vp4.me/dcer

 

 

 

השאר תגובה