חלומות, מטרות, פעולות

block-1512119_1280

אני מהחולמים, מאלו שהדמיון שלהם עובד שעות נוספות, מאלו שמסוגלים להסתכל אל על, להתבונן בעננים, השטים בשמיים ומשנים בדרך את צורתם, ולהמציא סיפור שלם. לחלום, לדמיין, להמציא – בדרך כלל זה החלק הפשוט של הסיפור. וכשזה לא פשוט, אז יש שיטות ותרגילים שעוזרים לחזור למסלול היצירתי.

אני מהחולמים המעשיים, אלו שהחליטו שחלק מהחלומות ראויים להפוך למציאות. אז אחרי שבראשי נדלקה הנורה של רעיון חדש, אני דואגת להשאיר אותה דלוקה מספיק זמן, כדי שאוכל לרשום את הרעיון. אחרי שהרעיון נרשם ונבחן, מגיע שלב של הפיכת רעיון למטרה.

אני מהחולמים הפועלים, אלו שקודם כל מציבים לעצמם מטרות בארבע מעגלים – אישי (מה המטרות האישיות שלי) , משפחתי (מה המטרות עבור משפחתי) , סוציאלי/חברתי (למשל, מה המטרות בקריירה), גלובלי (מה המטרות הגבוהות לטובת הכלל). לאחר שיש רשימת המטרות, קל יותר לבנות תכנית פעולה ולממש את המטרות שהצבת.

לפני שנה, לקראת ראש השנה, הצבתי לעצמי מספר מטרות, שאת רובם מימשתי. הדרך למימוש המטרות הייתה מאתגרת, מעוררת השראה ובעלת ערך. הדרך החלה לפני כשנה, מכתיבת המטרות. כסגירת מעגל ופתיחת מעגל חדש – החלטתי לעשות מפגש כתיבה יוצרת, מיוחד לראש השנה.

מוזמנים להירשם ולהתנסות ב"ליצור ולדמיין שנה טובה"

 

 

 

השאר תגובה